Doprava a platba

Doprava

Naším cílem je co nejrychlejší vyřízení vaší objednávky v našem obchodě. Odesíláme je každý den, a to pečlivě a s láskou zabalené.📦. Bez ohledu na výběr způsobu dopravy, by objednávky zpravidla měly u vás být v průběhu 1- 3 pracovních dnů. Do zahraničí se doba doručení může prodloužit.

  1. Zásilkovna - nejrychlejšídopravasezasláním na vámi vybranou výdejnípobočku Zásilkovny. Cena dopravy80Kč.informaceopodánízásilkyavýzvakvyzvednurízásilkynamailatelefon.
  2. Kurýr PPL- doručenídomů/naadresu. Cenadopravy90Kč. Kurýr vás bude kontaktovat o termínu dodání.
  3. PPL Parcel shop - vyzvednutí na vybraném výdejním místě. V ČR jich je přes 2500. Cena dopravy 65 Kč.
  4. Česká pošta - Balík do ruky - Doručení na adresu nebo v případě nevyzvednutí objednávky - uložení na poště po dobu 7mi dní. . Uložení lze prodloužit. Cena dopravy 130 Kč. Můžete pohyb zásilky sledovat na portálu postaonline.cz. a v okamžiku expedice je zaslán email o termínu dodání včetně uvedení podací čísla.
  5. Osobní odběr - po předchozí domluvě s prodávajícím. Adresa: Valeri Cafe , Masarykova třída 889/3, Olomouc. Objednej - my se co nejdříve zveme na email - sjednáme den a čas. Objednávku je třeba uhradit bezhotovostně předem, dopravu ale máte zdarma.
  6. PPL mimo ČR - do světa - Slovensko, Polsko a Německo - cena dle ceníku. Do ostatních zemí EU - cena € dle aktuálního ceníku dopravce (předchozí domluva mailem) 

Platba

  1. Bankovním převodem - platba převodem z účtu jakékoliv banky na účet prodejce. Účet je registrovaný u Air Bank, číslo : 2127660013/3030. Po připsání platby (obvykle 1-3 pracovní dny) se objednávka odesílá. Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky. Bankovní převod proveďte do 3 dnů od výzvy k úhradě objednávky. po uplynutí doby bude objednávka stornována. 
  2. Prostřednictvím platební brány GP webpay - bezpečná platba kartou. (Visa, MasterCard, American Express - 3D Secure.
  3. Prostřednictvím platební brány Stripe - online platba kartou. Bezpečná platba.
  4. Prostřednictvím PayPal - platební brána, kde je třeba mít účet PayPal. Bezpečná online platba