Heron fit - fitness style apparels 

Zakladatelka Andrea Heron
Zakladatelka Andrea Heron

Značka Heron fit se sportovním fitness oblečením vyniká nejen svým luxusním zlatým logem, ale i svou originalitou a kvalitou. Předností značky jsou nejtrendovější barvy a střihy všech velikostí. Protože my, se barev rozhodně nebojíme! Materiál je pečlivě vybrán tak, aby splňoval naše požadavky- pohodlí, funkčnost, kvalitu a originalitu. Charakteristikou materiálu je i jeho flexibilita, tzn., že je pevný a přesto pružný a tím zajišťuje maximální komfort a jedinečný design zároveň.

Kolekce Heron fit je skvělou volbou nejen na cvičení, ale prakticky kamkoliv, kde preferujete pohodlí a zároveň chcete zářit.

Každá žena chce vypadat jedinečně a stylově za všech okolností, a to nejen při sportu. S touto značkou to zvládneš hravě.

Pojďme se také podívat na to, jak se značka Heron fit zrodila. Slovem zakladatelky Andrey, která je i certifikovaným fitness trenérem; “fitness life style” je součástí mého života, nejde jen o figuru, ale především o to, cítit se fit a mít zdravé seběvědomí, zejména mít ráda sama sebe. Nicméně asi jako každá žena chci vypadat hezky i při sportu, v mém případě konkrétně fitness. Miluji originalitu, výraznost a zajímavé barvičky ve spojení s kvalitou a pohodlím. To vše právě značka nabízí. Její originalitu podtrhuje zlaté logo ve tvaru ušlechtilého a elegantního  květu lotosu, který symbolizuje čistotu, regeneraci, znovuzrození a sílu.. 

—————-Buď stylová i při sportu.—————

Přeji příjemný nákup. 🛍